המלצות

 פרופ' רפי קרסו

ד"ר קטורזה מטפל בפיות של בני משפחת קרסו לדורותיהם מזה שנים רבות: מטיפולים פשוטים ועד לטיפולים המורכבים והמסובכים ביותר.

הטיפולים כוללים השתלות, גשרים, הרמות סינוס, השתלות עצם ועבודות חרסינה ייחודיות.

פרט לידע המקצועי הנרחב והמעמיק, היכולת הטכנית האדירה, והכשרון להתייחס לכל מטופל בגובה העיניים, איציק ניחן באישיות נעימה, חום אישי ובמאור פנים.

 

ענת רוזן

ד"ר איציק קטורזה הוא רופא השיניים שלי שנים רבות. אני יכולה להעיד עליו שהוא מקצועי, אנושי, ובעל חוש הומור. ידיו הן ידי זהב, העובדות בזריזות, בעדינות וללא גרימת כאב בכלל.

אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות להיות מטופלת שלו.

 

עדי לוריא

ברצוני להודות למרפאת ד"ר קטורזה על טיפול מסור, מקצועי וחם. זה לא מובן מאיליו שאתם מבצעים טיפולים שהם במהותם לא כל כך נעימים (בכל זאת טיפולי שיניים) בצורה כל כך נעימה.

אני רוכשת לכם הערכה רבה,

רותי גולדשטיין

לאחר ייאוש וכאבים רבים שחוויתי אצל רופא שעקר את שיני, פניתי לד"ר קטורזה והוא קיבל אותי בסבר פנים יפות ונעימות, בדק ואמר שאין לי מה לדאוג ושהוא יעזור לי.

ואכן, תוך זמן קצר הוא טיפל בי  בצורה מקצועית, תיקן את הדרוש ועזר לי מאוד.  מאז הפכתי למטופלת של ד"ר קטורזה וזוהי הזדמנות בשבילי להודות לאיציק והצוות על הטיפול הרציני והנעים.

היום אני עם שיניים יפות וללא שום כאבים.

שלום מן

טופלתי על ידי ד"ר איציק קטורזה, הוא ביצע בפי עבודה מקצועית ברמה אומנותית ממש. תודה רבה על תשומת הלב ועל השירות המצויין שקיבלתי. אין ספק שאמליץ עליו לכל מי שזקוק לכל עבודה שיקומית או כל טיפול שיניים אחר. ד"ר קטורזה מקצוען ממדרגה ראשונה.

רונית גושן

המרפאה של ד"ר איציק קטורזה היא מרפאה שהיא גם בית וגם משפחה. לאורך שנים אני ובני משפחתי מטופלים במרפאה, ותמיד קבלנו  את הייעוץ והטיפול המקצועיים ביותר בכל התחומים ועל ידי כל אנשי הצוות (הרופאים, הסייעות, המומחים לטיפולי שורש, אורתודונטיה, פריודונטיה, תחזוקה ומניעה על ידי שינניות ועבודה טכנית מעולה של טכנאי הבית).

הטיפול המקצועי נתמך בציוד מתקדם, נוח ואסתטי, ומעבר לכך, האווירה הנעימה ומסבירת הפנים של כל אחד ואחת משרים תחושת בית ומשפחתיות. בשביל משפחתנו המורחבת והמתרחבת אין אופציה אחרת מלבד מרפאת השיניים של ד"ר קטורזה

תמי צור

אני מטופלת של ד"ר איציק קטורזה מזה 30 שנה, ועברתי כל טיפול אפשרי: החל מסתימות ועקירות, דרך השתלות, וכלה בהשתלת מבנים שלמים. אני זוכה להיות מטופלת בידי רופא בעל ניסיון רב, שמקצועיותו היא ברמה הגבוהה ביותר וטיפולו מאופיין במצוינות ובדיוק מירבי, תוך שימוש בחומרים איכותיים ביותר ויישום טכניקות חדשניות.

הטיפול הינו ללא כל כאבים, מעצים את בריאות הפה ומביא לתוצאה אסתטית מושלמת.

מעבר להיותו איש מקצוע מובחר, ד"ר קטורזה הוא אדם אנושי ביותר, המעניק יחס אישי וחם, אדם בעל הגינות ויושרה, בעל מחויבות מוחלטת למטופל ורגישות לסבלו.

צוות המרפאה, בניהולו של ד"ר קטורזה, מסביר פנים, יוצר אווירה של משפחתיות תומכת ומעניק שירות מצוין. ד"ר קטורזה הוא רופא מעולה ואדם מדהים ששיפר לעין ערוך את איכות חיי.

איציק וענתי היקרים❣️
אין מילים בפי להודות לכם על עזרתכם עם מתנדבת שנת השירות🙏🏼
הנכונות, האיכפתיות והמסירות שלכם ממש ממש ראויה לציון💓
שמחה שיכולנו לזמן לה חוויה חיובית אחרי שהתאכזבה.
אתם אנשים נפלאים עם נשמה🌟

תודה ענקית,
הדס פרסמן וכמובן שגם דינה💜🥂

עודד שבזי רכסים

הגעתי למרפאה דרך המלצה של חבר. קבלת הפנים של רחלי המזכירה היתה נפלאה ביותר היא החומר המרגיע הכי טוב במרפאה.עברתי טיפול אצל ד"ר ענת קטורזה(הבת של..) זו לא רופאה זו מלאך..יחס איכות וטיפול מ-ד-ה-י-מ-י-ם!!
בהמשך עברתי הקצעת חניכיים אצל ג'ודי השיננית פשוט קוסמת האישה הזו.
בקיצור מומלץ לכל מי שצריך טיפול שיניים להגיע לשם. ותשכחו מכל מה ששמעתם על מרפאות שיניים.